IBIS Türkiye 2019

IBIS Türkiye, hasar tamiri sektörünün önde gelen karar alıcı ve kanaat önderlerinin tanışıp fikir ve bilgi alışverişinde bulunmak ve gündemdeki sıcak konuları konuşmak üzere bir araya gelip bir sonraki yılda başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları enerji ve motivasyonu depolamış halde ayrıldıkları en önemli yıllık buluşma olarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Bir günlük formatta düzenlenen IBIS Türkiye konferansı, 23 Ekim 2019 tarihinde, merkezi konumuyla öne çıkan Özdilek Park Alışveriş Merkezi bünyesindeki Wyndham Grand İstanbul Levent otelinde gerçekleştirilecektir.

Türk pazarı için özel olarak geliştirdiğimiz IBIS Türkiye’nin gündemi konuşmacı sunumlarından ve panellerden oluşacak olup, program akışına eklenen Soru & Cevap ve interaktif oylama bölümleri sayesinde tüm katılımcılar tartışmaya dahil olabilecektir.

IBIS Türkiye 2019’da tam olarak hangi konular üzerine konuşacağımızı öğrenmek için “Büyük Tartışma” sayfamızı ziyaret edin.


IBIS Turkey has established itself as the annual event in the Turkish collision repair industry where key decision makers and influencers in this market come together to network, exchange ideas and knowhow, debate the hot topics of the day and go away energised and enthused to succeed in the year ahead.

On 23 October 2019 the IBIS Turkey one-day conference will take place at the Wyndham Grand Istanbul Levent hotel, conveniently located in the ÖzdilekPark Istanbul Shopping Mall.

Currently being developed specifically for the current Turkish market, the IBIS Turkey agenda will comprise a number of speaker presentations and panel debates which will actively involve delegates by means of structured Q&A and opinion polling.

Visit our Big Debate page to find out exactly what we’ll be talking about at IBIS Turkey 2019.