The Big Debate

BÜYÜK TARTIŞMA

Başarıya ulaştıran çözümler bulmak

Bir işletmeyi yönetmek, geminizi güçlü akıntılara ve ters yönden esen ekonomi rüzgârlarına karşı ilerletmeye çalıştığınız fırtınalı dönemler şöyle dursun en iyi dönemlerde bile zor olabilir. Sürdürülebilir ve kârlı bir gelecek için hızlıca uygulayabileceğiniz yenilikçi fikirler ve hayati öneme sahip kilit çözümler bulmanız gereken zamanlar işte tam da böyle dönemlerdir.

Bu yılki buluşmamızda, Türk hasar tamiri sektörünün hayatta kalma durumundan başarılı olma ve büyüme durumuna hangi yollarla geri dönebileceğini tartışmaya açıyoruz. Türkiye’de hangi zorluklarla karşı karşıya olduğumuzu, pazarımızda ‘ne’ olup bittiğini hepimiz biliyoruz. Bilmek istediğimiz şey ise bu durumu ‘nasıl’ aşabileceğimiz.


Finding solutions for success

Managing a business can be challenging even in the best of times let alone when you’re faced with steering the ship against a strong tide and through economic headwinds. It’s precisely then when you need to come up with innovative ideas and those all-important solutions for success that you can implement fast to create a sustainable, profitable future.

Up for debate are the ways in which the Turkish collision repair industry can move the focus from surviving to thriving once again. We all know the challenges we’re facing in Turkey right now, we know ‘what’ is happening in our market. What we want to know  is ‘how’ we can do something about it. Quickly.