IBIS Turkey 2020

IBIS Türkiye camiası olarak, yıllık yüz yüze buluşmalarımızın 6’ncısı için 23 Ekim 2019’da İstanbul Wyndham Grand Levent otelinde bir araya gelmiştik.

Başarıya ulaştıran çözümler temalı bu etkinlik ile, 130’u aşkın katılımcımıza ve partnerlerimiz Axalta, Audatex, Homer, CESVIMAP ve Automechanika’ya sektörün önde gelen işletmelerinin kendi çözümlerini paylaşabilecekleri bir platform sağladık.

Bu yıl yeniden bir araya gelerek sohbete kaldığımız yerden devam etme arzusundaydık, ne var ki tüm dünyayı etkisine alan pandemi maalesef buna izin vermedi.

YİNE DE her şey bitmiş değil, zira yüz yüze buluşmak yerine 7 Ekim Çarşamba günü Türkiye saatiyle 10.00-13.00 saatleri arasında düzenleyeceğimiz 3 saatlik online canlı yayınla bir araya geleceğiz.

Canlı yayınımız, alan ve bölge uzmanlarından kaliteli sunumlar, panel oturumları, katılımcı Soru & Cevap bölümü, aralar ve bire bir network yapma imkanı dahil olmak üzere IBIS deneyiminden bekleyebileceğiniz her şeyi içeriyor olacak.

Bunların tamamı, sizlere yerinizden kalkmadan sürükleyici ve otantik bir etkinlik deneyimi yaşatmak için tasarladığımız yepyeni sanal konferans süitinde gerçekleşecek.

IBISConnect sanal konferans süiti hakkında fikir edinmek için şu kısa video klibi izleyebilir, bu yılın teması ve içerikleri hakkında bilgi edinmek için büyük tartışma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

IBISConnect Türkiye’ye katılmak isteyeceğinizi umuyor, sizleri etkinliğe ücretsiz olarak katılmak için kayıt olmaya davet ediyoruz. Ayrıca, IBISConnect Türkiye partnerlerimizden biri olmak istiyorsanız sizinle görüşmeyi çok isteriz. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgiyi burada bulabilir ya da [email protected] adresinden satış başkanı Suzie Scott’a direkt olarak ulaşabilirsiniz.


On 23 October 2019 our IBIS Turkey community came together at the Wyndham Grand Levent hotel in Istanbul for the 6th edition of our annual face-to-face event.

The theme of solutions for success provided the 130 plus delegates and our partners Axalta, Audatex, Homer, CESVIMAP and Automechanika a platform for industry leading businesses to share their solutions.

We had hoped to regroup this year to continue the conversation, but a certain global pandemic has scuppered our plans.

BUT all is not lost as instead we will all meet up virtually in a three-hour live simulcast on Wednesday 7 October between 10.00 and 13.00 Turkish time.

The simulcast will feature everything you would expect from the IBIS experience. High-quality presentations from subject and regional experts, panel discussions, audience Q&A, breakouts and peer-to-peer networking.

All of this will take place in our brand-new virtual conference suite designed to give you an immersive, authentic event experience without having to leave your desk.

Please watch our short video clip here for an insight into the IBISConnect virtual conference suite and visit the big debate page to find out about this year’s theme and content.

We hope you’ll want to be part of IBISConnect Turkey and encourage you to register to attend free of charge. Equally, we’d love to talk to you if you’d like to become one of our IBISConnect Turkey partners. You can find out more here or just contact our head of sales Suzie Scott at [email protected]