IBIS Türkiye 2022

IBIS Türkiye, 2022’de herkesin en sevdiği formatta ve bu sefer farklı bir yerde sizlere yeniden merhaba diyor. Türk otomotiv hasar tamir sektörü, 20 Ekim’de Sheraton İstanbul Levent’te düzenlenecek bir günlük konferansta bir kez daha yüz yüze buluşuyor.

IBIS 2021/2022 konferansları için belirlenen ve IBISConnect Türkiye 2021’i de şekillendiren “Hazır, Başla, Büyü” temamızın devamı niteliğindeki IBIS Türkiye 2022, Türk hasar tamir sektörünün tüm paydaş ve kesimlerini temsil eden lider ve öncü kuruluşları bilgi ve fikir alışverişine devam etmek için yeniden bir araya getirecek.

Peki, 2022’de toplantı yerinin dışında başka ne gibi yenilikler sizleri bekliyor?

Katılımcıları bekleyen yeniliklerin başında, yeni oturum formatları ve yepyeni bir sahne tasarımının yanı sıra konuşmacı ve dinleyicilerin daha iç içe olduğu yeni bir düzen geliyor. Fiziksel ve sanal IBIS etkinliklerinin en iyi yönlerini harmanlayan yeni IBIS Türkiye formatı, daha uzun networking molalarını da beraberinde getiriyor.

Bu yeni hibrit formatı desteklemek amacıyla, PowerPoint slaytlarını ve sunumlarını da rafa kaldırıyoruz. Bunun yerine; sahnedeki panelistler, sanal konuşmacılar ve canlı oylama bölümleri sayesinde, dinleyiciler oturum sonundaki Soru & Cevap bölümünü beklemeksizin tüm konuşma ve tartışmalara doğrudan dahil olabilecekler.

Detaylı konu başlıkları ve içerik sayesinde, gerçek dünyada karşılaştığımız zorlukları tespit ederek bunlara işbirlikçi çözümler arayacağız. Konferansa Türkiye, bölge ve dünyadan katılan fiziksel ve sanal konuşmacılar ile, bizden birkaç adım önde olan uluslararası pazarlardan yeni şeyler öğrenebilir, Türkiye’de yapılması gerektiğini bildiğimiz şeylerin nasıl yapılabileceğine dair uzman deneyimlerini paylaşabiliriz.

Konferansı planlama konusunda bizden desteklerini esirgemeyen IBIS Türkiye Elçilerimize değerli destekleri, geribildirimleri ve fikirleri için teşekkürü borç biliriz.

Yüz yüze toplantılara dönüş imkanı sağlayan 2022 etkinliklerimiz katılımcılardan yoğun ilgi görmekte. Bu nedenle, yerinizi ayırtmak için ilk fırsatta IBIS web sitesini ziyaret ederek buradan kayıt olmanızı tavsiye ederiz.

IBIS Türkiye camiasını yeni konferans formatımızda ağırlamak, sektörden dostlarımızla nitelikli bilgiler paylaşmak ve değerli networking fırsatlarını birlikte değerlendirmek için sabırsızlanıyoruz.

Yeniden yüz yüze buluşmayı bu kadar uzun süre bekledikten sonra, sizleri de aramızda görebilmeyi umut ediyoruz.

IBIS Türkiye returns to everyone’s favourite format in 2022… but in a new location. The Turkish collision repair industry will convene face to face event once again for a one day conference on 20th October at our new home for 2022 of the Sheraton Istanbul Levent.

Continuing our IBIS 2021/2022 events theme of “Ready, Steady, Grow” that shaped and guided IBISConnect Türkiye last year, Turkish collision repair industry leaders and influencers from all stakeholders and sectors will meet once again to continue the discussion and debate.

So, besides the venue, what else is new for ‘22?

Well, delegates can look forward to new session formats, a new stage and a blurring of lines between speakers and the audience, as IBIS blends the best of IBIS physical events with the best of the IBISConnect virtual events into a new IBIS Türkiye format that provides all this…. and extended networking time too.

Supporting this new blended format, PowerPoint slides and presentations will be no more. Instead, the audience will be able to get involved in whole room discussion and debate, via panellists onstage, virtual panellists and live polls rather than waiting for the Q&A at the end.

The agenda and content will drill down, so we get to the ‘real world’ challenges we face and discuss collaborative solutions for them. We will have a mix of Turkish, regional and international speakers participating both virtually and in person, so we can learn from international markets that are one or two steps along the same path and share expert experiences of how to do what we know needs doing in Türkiye.

Our IBIS Türkiye Ambassadors have once again been instrumental in helping us plan the event and we thank them all for their valued support, feedback and ideas.

All 2022 events are showing a huge appetite for returning to physical events, so we strongly recommend you register your place on the IBIS website to guarantee your seat here.

We are really looking forward to welcoming the IBIS Türkiye community to our new event format, sharing quality information and valuable networking time with our industry friends.

We have waited so long for a return to physical events, so we hope to see you there too.