IBIS Türkiye 2023

IBIS Türkiye, 12 Ekim 2023 tarihinde Şişli’deki Marriott otelinde, yepyeni bir mekânda İstanbul’a dönüyor.

Konferansın geçen yılki adresi olan Sheraton’ın ardından, merkezi bir konuma sahip olan bu modern ve ferah mekân, son derece konforlu bir oditoryum, ekranlar için daha fazla alan ve eski dostlarla ve yeni kişilerle buluşup sohbet etmek için bol miktarda iç ve dış mekân sunuyor.

IBIS 2023 resmi teması olan ‘Başarı için Sürdürülebilir Stratejiler’ sloganına odaklanan IBIS Türkiye 2023, Türkiye pazarındaki mevcut sorunlar ve fırsatlar hakkında kapsamlı tartışmalara ev sahipliği yapacak.

İzleyiciler olarak, davetli konuşmacı ve uzman panelistlerden edineceğiniz bilgi ve deneyimleri doğrudan kendi işinize uygulama şansına sahip olacaksınız. Dahası, IBIS konferanslarıyla özdeşleşen birinci sınıf networking imkanlarından yararlanmak için de bolca fırsatınız olacak.

Türk hasar tamir sektöründe faaliyet gösteriyorsanız, bu yılki konferansa mutlaka katılmalısınız. Sizleri IBIS ailesine katılmaya ve başarı için kendi stratejilerinizi öğrenmeye davet ediyoruz.

IBIS Türkiye 2023 haberlerini herkesten önce duymak için web sitemizi ziyaret edin ya da LinkedIn ve Twitter hesaplarımızı (@IBISworldwide) takip edin.

IBIS Türkiye partnerlerimizden biri olmak istiyorsanız, [email protected] adresinden IBIS Satış Müdürü Suzie Scott ile iletişime geçebilirsiniz.

Konferansla ilgili diğer tüm sorularınız için, lütfen [email protected] adresinden Emily Miles ile iletişime geçin.

IBIS Türkiye returns to Istanbul on 12th October 2023, at a brand new venue at the Marriot hotel in Şişli.

After outgrowing the Sheraton last year, this modern, spacious and conveniently located new venue allows plenty of comfort in the auditorium, extra space for displays and plenty of internal and external places for networking with old friends and new contacts.

Focusing on the 2023 IBIS theme of ‘Sustainable Strategies for Success’, we will again see plenty of whole room discussion and debate on the challenges and opportunities in the Turkish market today.

Keynote speakers and expert panellists will share their insights and expertise, so the audience can take the learnings straight back to their businesses and get working on them. There will also be time to enjoy and benefit from the world class networking that IBIS events are famous for all over the world.

If you are a stakeholder in the Turkish collision repair industry, this is the must attend event of the year, so come and join the IBIS community and learn your own strategies for success.

Visit our website or subscribe to our LinkedIn and Twitter feeds (@IBISworldwide) to be the first to hear about latest IBIS Türkiye updates.

If you are interested in becoming one of our IBIS Türkiye partners, please contact IBIS Head of Sales Suzie Scott at [email protected].

For all other IBIS Türkiye enquiries, please contact Emily Miles at [email protected].